Hakkımızda

Diamond Spa & Masaj, sağlık ve güzellikle ilgili hizmetlere tek bir adresten erişebilmenizi sağlamak amacıyla yola çıktığımız, çeşitli masaj teknikleri ile müşterilerimize fiziki rahatlığın kapılarını aralayan bir spa ve masaj merkezidir. Metabolizmadan dolaşım sistemine, iç organlara, kaslara kadar vücudunuzun birçok noktasını uyararak yapılan masajlarla vücudunuzun rahatladığını, dinlendiğinizi hissedebilirsiniz.

 

Kütahya spa masaj salonu olarak görev yapan profesyonel ekibimiz, günün yorgunluğunu atabileceğiniz, vücudunuzda dolaşımı hızlandırarak kaslarınızın rahatlamasını, ağrılarınızın azalmasını sağlayacağınız bir merkezdir. Aromaterapi, Bali, spor masajı, medikal masaj gibi vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm masaj yöntemlerine Diamond Spa Masaj ile ulaşabilirsiniz.

 

Vücudunuzu rahatlatacak, kaslarınızı gevşetecek, enerji noktalarınızı harekete geçirecek birbirinden etkili yöntemle masaj uygulaması yapan ekibimiz, aynı zamanda cilt bakımında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarıyla kişisel bakımınızı tek bir yerde yaptırabilmenizi sağlayacaktır. Cilt problemlerinize profesyonel bir bakış ile müdahale eden Diamond Spa & Masaj, ağda hizmetiyle istenmeyen tüylerinizden hızlı ve etkili bir yöntemle kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Kişisel bakımınız ve vücudunuzun stresini, gerginliğini bir kenara bırakıp dinlenebilmek için sizler de Diamond Spa'yı ziyaret edebilir, Kütahya masaj salonu fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Diamond Spa & Masaj İletişim Bilgileri

Adres: Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Domaniç Apartmanı No:8 D:3 / KÜTAHYA (Bursa Kumaş Pazarının 3. Katı)

Gsm: 0536 256 64 43 | 0536 257 64 43